• امروز شنبه, 05 مهر 1399 - Sat 09 26 2020
 • برگزاری سومین نشست کتابخوان مدیران جوان شهرستان گناباد به مناسبت هفته جوان

    به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد و با همکاری کتابخانه عمومی شهید ابدی شهری، سومین نشست کتابخوان مدیران جوان شهرستان گناباد به مناسبت هفته جوان در محل اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد برگزار شد.

   در این نشست که جمعی از مدیران کتاب دوست شهرستان گناباد حضور داشتند، کتاب های زیر معرفی گردید:

   "زندگی در صدف خویش گهرساختن است" نوشته علی صاحبی/ارایه توسط مجید ازقندی(ریاست دانشگاه علمی و کاربردی شهرستان گناباد)

   اگر به دنبال مسیری برای تعیین اهداف و قدم برداشتن به سوی یک زندگی پویا و کارآمد هستید، این اثر ارزنده و مفید شما را در این امر یاری می‌نماید. کتاب زندگی در صدف خویش گهر ساختن است یکی از کتاب های کاربردی با متنی ساده و روان از دکتر علی صاحبی می‌­باشد.

   "زبان بدن راز موفقیت"نوشته دیوید لوییس/ارایه توسط حسین تقوی(ریاست مرکز رشد و فناوری شهرستان گناباد)

   این کتاب به شما کمک می کند تا دوازده چیز را بهتر انجام دهید.

   1-در دیگران اثر مثبت ایجاد کنید. 2-در هنگام مصاحبه شغلی یا ترفیع درجه بتوانید با موفقیت ظاهر شوید. 3-در موقعیتهای اجتماعی اعتماد به نفس خود را ارتقا دهید4-هر زمان که اراده می کنید – آنچه می خواهید بدست آورید. 5-دیگران را متقاعد کنید تا نقطه نظرهای شما را قبول کنند. 6-نقطه نظرهای خود را با قوت بیشتری به دیگران انتقال دهید7-با دیگران روابط گرمتر ایجاد کنید.

   8-در هنگام صحبت کردن با اطمینان و قدرت صحبت کنید. 9-نگذارید دیگران بر شما تسلط یابند10-بدون اینکه تکبر کنید، زمام امور را بدست گیرید11-در مدت کمی وسایل آرامش دیگران را فراهم کنید12-به افکار و اندیشه دیگران پی ببرید.

   "آخرین راز شاد زیستن"نوشته اندرو متیوس/ارایه توسط محمد باقر ایزدی(ریاست موسسه مردم نهاد جمعیت دستان مهرآفرین شهرستان گناباد)

   کتاب راز شاد زیستن اثر اندرو متیوس، دستورالعمل‌هایی کوچک برای ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی است. کتابی که می‌تواند اندوه‌بارترین زندگی‌ها را متحول کند. پذیرفتن اصول ارائه شده در این کتاب و التزام عملی به راهکارهای پیشنهادی آن، زندگی شاد و احساس آرام‌بخش خوشبختی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

  "بیگانه"نوشته آلبرکامو/ارایه توسط وحید جمیلی(رئیس مجمع جوانان شهرستان گناباد)

   کتاب بیگانه نوشته آلبر کامو داستان یک مرد بی تفاوت به نام مرسو را تعریف می‌کند که با دیدی متفاوت و منحصر به فرد به اتفاقات پیرامون خود نگاه می کند. مرسو مرتکب قتلی می‌شود و در سلول زندان در انتظار اعدام خویش است.

  گفتنی است در این نشست روسای ادارات برق،گاز،کمیته امداد و ورزش و جوانان نیز حضور داشتند و در پایان مدیران حاضر در جلسه در پویش مجازی نهمین دوره جشنواره کتابخوان رضوی نیز شرکت نمودند.

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن