• امروز شنبه, 05 مهر 1399 - Sat 09 26 2020
 • تشکیل ستاد جشنواره کتابخوان رضوی در اولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد

   به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد، اولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان در سال1398با موضوع تشکیل ستاد جشنواره رضوی و با شرکت کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی نهادی و مشارکتی در محل اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد تشکیل شد.

  جلسه با قرائت قرآن آغاز گردید و قلی زاده مسئول کتابخانه عمومی شهید ابدی شهری کتاب "غریب پیروز(زندگی حضرت رضا علیه السلام از نگاه رهبر فرزانه انقلاب)" از سری منابع آزاد نهمین جشنواره کتابخوان رضوی را در قالب پویش مجازی معرفی نمود.

  سپس مظلوم رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد، به خوانش شیوه نامه نهمین جشنواره کتابخوان رضوی پرداخت و مواردی را به همکاران توضیح و تذکر داد و از تمامی همکاران درخواست کرد که با عزمی راسخ و برنامه ریزی منسجم به استقبال جشنواره رضوی رفته و دین خود را به حضرت امام رضا(ع) ادا کنند.

  در ادامه جلسه همکاران به ارایه پیشنهادات و طرح های خلاقانه خود در جهت اجرای هرچه بهتر و پربارتر جشنواره رضوی پرداختند.اجرای منسجم تر طرح موفق و اجرا شده کاروان اعزامی مروجان کتاب به روستاها،طرح زنگ نقاشی رضوی،طرح سفیران رضوی،طرح ایستگاه سیار رضوی در مناطق پرتردد شهری، طرح باشگاه های رضوی، طرح استقرار پایگاه رضوی در روستاها و.....از جمله طرح های ارایه شده توسط کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد بود.

  گفتنی است در این جلسه کتابداران کتابخانه مشارکتی حوزه علمیه و کتابخانه مشارکتی فنی و حرفه ای علامه بهلول شهرستان گناباد نیز حضور داشتند.

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن