• امروز شنبه, 05 مهر 1399 - Sat 09 26 2020
 • برگزاری نشست کتابخوان منتخبین مدارس سطح شهرستان گناباد و تقدیر از سفیران کتاب

   

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد و با همت  مسئول کتابخانه عمومی شهید ابدی شهری و اداره آموزش و پرورش شهرستان گناباد، نشست کتابخوان منتخبین مدارس سطح شهرستان گناباد و تقدیر از سفیران کتاب مدارس در روز چهارشنبه 17 بهمن ماه در محل سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان گناباد برگزار گردید.

  قلی زاده مسئول کتابخانه عمومی شهید ابدی شهری ضمن اعلام این خبر بیان نمود: طبق هماهنگی های قبلی از هر مدرسه ، یک نفر توسط سفیر کتاب مدرسه به اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد جهت معرفی کتاب در برنامه معرفی شدند.

  برنامه با تلاوت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد، سپس مظلوم  رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد ضمن خوشامدگویی به حضاراز فعالیت های سفیران کتاب تشکر نمود.

  برنامه با معرفی کتاب توسط منتخبین مدارس که از پایه های مختلف تحصیلی(پیش دبستانی تا دبیرستان) بودند و با شیوه های بسیار خلاقانه و جالب به معرفی کتاب در حضور مسئولین و سفیران کتاب می پرداختند، ادامه پیدا کرد.

  معرفی کتاب یکی از نویسندگان بومی توسط خود نویسنده و اهدای همان کتاب با دستخط  خود نویسنده به سفیران کتاب و تقدیر از سفیران کتاب، تقدیر از دانش آموزان معرف کتاب  و پخش کلیپ هایی از فعالیت سفیران کتاب و پخش کلیپ کتاب و کتابخوانی از دیگر برنامه هایی اجرایی در مراسم بود.

  لازم به ذکر است که سفیران کتاب در نیم سال اول تحصیلی موفق به معرفی بیش از 425 کتاب در قالب صد نشست کتابخوان شدند.

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن