• امروز شنبه, 05 مهر 1399 - Sat 09 26 2020
 • برگزاری اختتامیه جشنواره رضوی به همراه مسابقه بهترین معرفی کتاب در کتابخانه شهید ابدی شهری

   

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد و با همت مسئول کتابخانه عمومی شهید ابدی شهری، اختتامیه مسابقات جشنواره رضوی در محل کتابخانه عمومی شهید ابدی شهری برگزار گردید.

  قلی زاده، مسئول کتابخانه عمومی شهید ابدی شهری بیان نمود: در این اختتامیه کتابخانه شهید ابدی شهری به کمک سفیران کتاب در مدارس، مسابقه بهترین معرفی کتاب درسطح مدارس شهرستان گناباد را نیز اجرا نمود.

  در این مسابقه یک نفر از هر مدرسه در مقطع ابتدایی برای معرفی کتاب معرفی شدند و معرفی کنندگان با هم به رقابت پرداختند. در آخر مراسم چهار نفر از معرفی کنندگان کتاب که به ارایه استاندارد و خلاقانه کتاب پرداختند، انتخاب و جوایزی به ایشان اهدا گردید.

  تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید،خیر مقدم جناب آقای مظلوم ریاست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد، شاهنامه خوانی،اجرای مسابقه کتابخوانی از برنامه های اجرایی در اختتامیه بودند.

  در پایان مراسم هم با حضور مسئولین، از برگزیدگان کتابخانه ای جشنواره رضوی در بخش نقاشی و پویش و بزرگسال و خانوادگی تقدیر به عمل آمد. همچنین از اعضای فعال کتابخانه و شرکت کنندگان فعال در نشست های کتابخانه ای کتابخانه شهید ابدی شهری نیز تقدیر بعمل آمد.

  گفتنی است تعداد 900 نفر در بخش های مختلف مسابقات جشنواره رضوی در کتابخانه شهید ابدی شهری شرکت کرده بودند و همچنین کتابخانه شهید ابدی شهری به عنوان کتابخانه برتر استان در هشتمین دوره مسابقات جشنواره رضوی مورد تقدیر قرار گرفت.

   

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن