• امروز شنبه, 05 مهر 1399 - Sat 09 26 2020
 • نواختن زنگ کتابخوانی در مدرسه استثنایی شهیدعلویان شهرستان گناباد

   

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد و با پیگیری مسئول کتابخانه عمومی شهید ابدی شهری زنگ کتابخوانی در مدرسه استثنایی شهید علویان شهرستان گناباد به  صدا در آمد.

  قلی زاده مسئول کتابخانه عمومی شهید ابدی شهری با اعلام این خبر افزود: به منظور پایبندی به شعار "کتاب برای همه" و مورد توجه قرار گرفتن این قشر ضعیف و آسیب پذیر، در هفته بهزیستی برآن شدیم تا برنامه ای جذاب و جامع برای دانش آموزان دوست داشتنی استثنایی شهرمان داشته باشیم.

  وی در ادامه بیان نمود:طبق هماهنگی های قبلی با مدیران و مسئولان مدرسه با تعدادی از همکاران  در مدرسه حضور یافته و به اجرای برنامه های مختلف و متنوع فرهنگی برای دانش آموزان استثنایی پرداختیم.

  در ابتدای جلسه شرفی، مسئول امور اداری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد توضیحاتی را  در مورد کتابخانه های عمومی، نحوه امانت، نحوه عضویت و برنامه های فرهنگی در حال اجرا در کتابخانه ها را بیان نمود.

  جلسه با قصه گویی توسط قلی زاده مسئول کتابخانه عمومی شهید ابدی شهری ادامه پیدا کرد و سپس با همت دانش آموزان مرکز  نشست کتابخوان ویژه دانش آموزان برگزار شد و چهار نفر از دانش آموزان  مرکز به معرفی کتاب پرداختند.

  عضویت رایگان دانش آموزان در کتابخانه ها و بازدید از نمایشگاه صنایع دستی دانش آموزان و حرفه آموزان مرکز از حواشی این برنامه بود.

  در پایان هم دکتر هاشم میرثانی ریاست مرکز استثنایی شهید علویان و خانم دکتر یوسف پور مربی و عضو شورای شهر شهرستان گناباد، ضمن تشکر از حضور کارکنان کتابخانه عمومی شهید ابدی شهری، اظهار آمادگی نمودند که بتوانیم ارتباط بیشتری بین مرکز و مجموعه کتابخانه های عمومی داشته باشیم .

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن