• امروز شنبه, 05 مهر 1399 - Sat 09 26 2020
 • بازدید فرماندار شهرستان گناباد از کتابخانه عمومی شهید مطهری

   

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد؛ حامد قربانی فرماندار شهرستان گناباد به همراه مسئولین ادارات به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار از کتابخانه عمومی شهید مطهری بازدید نمودند.

  فرماندار در بازدید از کتابخانه شهید مطهری شهرستان با ابراز خرسندی از هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار گفت: بحمدالله شهرستان گناباد با قدمت بالا و نقش موثر در توسعه علم و دانش، در حوزه کتابخانه نیز از شهرستان های مجاور پیشرفته تر بوده و این می طلبد که با یک برنامه‌ریزی مناسب از طریق همه دستگاه های اجرایی فرهنگ کتاب و کتابخوانی را ترویج کنیم و به نحوی گسترش بهتری بدهیم.

   ایشان با اشاره به روند پیشرفت رسانه‌ها و فرهنگ دیجیتال خاطرنشان کرد: عصر تکنولوژی کنونی بروز رسانی در عرصه کتابخانه و آشنا کردن مردم با اشکال مختلف کتاب همچون انواع الکترونیک و مجازی را می طلبد تا زمینه های جذب مخاطب در حوزه‌های مختلف جوانان، نوجوانان، بانوان، دانشجویان و مخاطبین خاص فراهم گردد.

   فرماندار ابراز امیدواری کرد: ان شاءالله روزی فرا میرسد که در سطح شهرستان کتابخانه های تخصصی برای هر گروه صنفی در هر رشته تخصصی داشته باشیم و باید وضعیت طوری ارتقا یابد که مشکلی در فراهم نمودن کتب مربوطه نداشته باشیم.

  وی ادامه داد: لازم است با کمک تکنولوژی فیبر نوری و افزایش سرعت دانلود کتب الکترونیک اقدامات لازم انجام شود.

  وی در پایان از ریاست اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی و کتابخانه های عمومی که زمینه را برای گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سطح شهرستان فراهم می‌کنند، تقدیر و تشکر نمود.

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن