• امروز شنبه, 05 مهر 1399 - Sat 09 26 2020
 • برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی نامیرا با شیوه ای نو و متفاوت در آستانه اربعین حسینی

   

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد،مسابقه بزرگ کتابخوانی نامیرا، با شعار میخواهم امسال شورم با شعورحسینی همراه باشد ، با همت هیات مجمع الذاکرین حضرت زهرا،کتابخانه حاج عبدالهی و کتابخانه شهید ابدی شهری و در آستانه اربعین حسینی با شیوه ای نو و متفاوت روز دوشنبه 7 آبان ماه ساعت 5 بعدازظهر در محل کتابخانه حاج عبدالهی نوقاب برگزار گردید.

  این مسابقه با حضور و داوری دکتر رمضانی یکی از اساتید بنام دانشگاه شهرستان و با استقبال بیش از 40 نفر از اعضای کتابخوان کتابخانه های حاج عبدالهی نوقاب،ملا محمد جعفر طبیب بیلندی ،شهید ابدی شهری و شهید هاشمی نژاد بیدخت  و در دو مرحله برگزار گردید.

  در مرحله اول شرکت کنندگان در مسابقه به روخوانی بخش هایی از کتاب پرداختند و در این مرحله به شیوه خوانش و لحن و درست خوانی ایشان امتیاز داده شد .سپس افرادی که امتیاز کافی در مرحله اول مسابقه به دست آورده بودند وارد مرحله دوم شدند . در مرحله دوم هم معنا و مضون بخش هایی از کتاب از ایشان خواسته شد که نیازمند تسلط کافی شرکت کنددگان بر متن کتاب بود.

  مسابقه با انتخاب10 نفر برتر و اعطای کارت هدیه به ایشان پس از 4 ساعت رقابت تنگاتنگ بین شرکت کنندگان به پایان رسید .

  اقامه نماز جماعت درمحل مسابقه و برگزاری مسابه نقاشی بین کودکانی که  والدین شان در مسابقه کتابخوانی شرکت کرده بودند از حاشیه های مسابقه کتابخوانی نامیرا بود.

  مظلوم رییس اداره شهرستان گناباد ضمن اعلام خرسندی از برگزاری مسابقات کتابخوانی به شیوه های خلاقانه ، از زحمات و پیگیری های جناب آقای ایزدی از هیات امنای هیات مجمع الذاکرین،سرکار خانم قلی اده مسئول کتابخانه شهید ابدی شهری و سرکار خانم عجم مسئول کتابخانه حاج عبداللهی تقدیر و تشکر نمود.و اظهار امیدواری نمود که بتوانیم در آینده شاهد برگزاری هر چه بیشتر مسابقات کتابخوانی در سطح شهرستان باشیم.


  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن