• امروز شنبه, 05 مهر 1399 - Sat 09 26 2020
 • برگزاری جلسه توجیهی طرح سفیران کتاب در شهرستان گناباد

   

    به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد، با همت مسئول کتابخانه عمومی شهید ابدی شهری جلسه توجیهی برای معلمین و دانش آموزان شرکت کننده در طرح سفیران کتاب  برگزار شد.

  قلی زاده مسئول کتابخانه ضمن بیان این خبر افزود:طرح سفیران کتاب در فروردین ماه سال 97 با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان گناباد شروع به کار کرد و در مرحله اول اسامی معلمین و دانش آموزان فعال در عرصه کتابخوانی ،با ارسال نامه توسط آموزش و پرورش شهرستان به تمامی مدارس ،جمع آوری و سازماندهی شد. سازماندهی و ثبت اسامی اعضای شرکت کننده در مهرماه 97 به پایان رسید و طرح  وارد مرحله دوم شد.

  مرحله دوم طرح برگزاری جلسه توجیهی برای تمامی سفیران کتاب جهت شروع فعالیت در مدارس بود که این جلسه عصر روز دوشنبه 30 مهرماه در کتابخانه مدرسه ذبیحی شهرستان گناباد برگزار شد.

  در این جلسه که بیش از 40 نفر از سفیران معلم و دانش آموز حضور داشتند ،بعد از خوشامدگویی توسط مظلوم رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و نصیرزاده معاونت فرهنگی اداره آموزش و پرورش شهرستان گناباد، مسئول کتابخانه شهید ابدی شهری درمورد طرح سفیران کتاب و اهداف طرح و تشویقات پیش بینی شده برای فعالین طرح توضیحاتی را ارایه داد.

  برگزاری مستمر نشست های کتابخوان در مدارس سطح شهرستان گناباد و اجرای طرح یکشنبه ها با کتاب در مراسم صبحگاهی به عنوان مصوبه و  اهداف اولیه  طرح سفیران کتاب اعلام گردید.

  در این جلسه بر ارایه گزارشات ومستندات فعالیت های سفیران کتاب به معاونت فرهنگی اداره آموزش و پرورش و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیز تاکید گردید و مصوب گردید که در پایان هر سه ماه ارزشیابی از فعالیت های مدارس به عمل آید.

   

  جلسه با اهدای کتاب توسط مدیریت مدرسه ذبیحی به معلمین و دانش آموزان شرکت کننده در طرح جهت تقویت کتابخانه های مدارس و با تشکر از معلمین و دانش آموزان شرکت کننده در طرح خاتمه پیدا کرد.

   

  اضافه کردن نظر


  کد امنیتی
  تازه کردن